Szülői vélemények

Békéscsabai és Békés megyei szülői vélemények

A békéscsabai és Békés megyei szülők véleményét a bölcsikről, ovikról, általános iskolákról keresd a csaba.imami.hu oldalon!

Budapesti szülői vélemények

A budapesti szülők véleményét a bölcsikről, ovikról, általános iskolákról keresd a budapest.imami.hu oldalon!

Ceglédi és Cegléd környéki szülői vélemények

A ceglédi és Cegléd környéki szülők véleményét a bölcsikről, ovikról, általános iskolákról keresd a cegled.imami.hu oldalon!

Dabasi és Dabas környéki szülői vélemények

A dabasi és Dabas környéki szülők véleményét a bölcsikről, ovikról, általános iskolákról keresd a dabas.imami.hu oldalon!

Debreceni és Hajdú-Bihar megyei szülői vélemények

A debreceni és Hajdú-Bihar megyei szülők véleményét a bölcsikről, ovikról, általános iskolákról keresd a debrecen.imami.hu oldalon!

Egri és Heves megyei szülői vélemények

Az egri és Heves megyei szülők véleményét a bölcsikről, ovikról, általános iskolákról keresd az eger.imami.hu oldalon!

Győri és Győr-Moson-Sopron megyei szülői vélemények

A győri és Győr-Moson-Sopron megyei szülők véleményét a bölcsikről, ovikról, általános iskolákról keresd a gyor.imami.hu oldalon!

Kaposvári és Somogy megyei szülői vélemények

A kaposvári és Somogy megyei szülők véleményét a bölcsikről, ovikról, általános iskolákról keresd a kaposvar.imami.hu oldalon!

Kecskeméti és Bács-Kiskun megyei szülői vélemények

A kecskeméti és Bács-Kiskun megyei szülők véleményét a bölcsikről, ovikról, általános iskolákról keresd a kecskemet.imami.hu oldalon!

Miskolci és Borsod-Abaúj-Zemplén megyei szülői vélemények

A miskolci és Borsod-Abaúj-Zemplén megyei szülők véleményét a bölcsikről, ovikról, általános iskolákról keresd a miskolc.imami.hu oldalon!

Nyíregyházi és Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei szülői vélemények

A nyíregyházi és Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei szülők véleményét a bölcsikről, ovikról, általános iskolákról keresd a nyiregyhaza.imami.hu oldalon!

Pécsi és Baranya megyei szülői vélemények

A pécsi és Baranya megyei szülők véleményét a bölcsikről, ovikról, általános iskolákról keresd a pecsimami.hu oldalon!

Salgótarjáni és Nógrád megyei szülői vélemények

A salgótarjáni és Nógrád megyei szülők véleményét a bölcsikről, ovikról, általános iskolákról keresd a salgotarjan.imami.hu oldalon!

Szegedi és Csongrád megyei szülői vélemények

A szegedi és Csongrád megyei szülők véleményét a bölcsikről, ovikról, általános iskolákról keresd a szeged.imami.hu oldalon!

Székesfehérvári és Fejér megyei szülői vélemények

A székesfehérvári és Fejér megyei szülők véleményét a bölcsikről, ovikról, általános iskolákról keresd a fehervar.imami.hu oldalon!

Szekszárdi és Tolna megyei szülői vélemények

A szekszárdi és Tolna megyei szülők véleményét a bölcsikről, ovikról, általános iskolákról keresd a tolna.imami.hu oldalon!

Szolnoki és Jász-Nagykun-Szolnok megyei szülői vélemények

A szolnoki és Jász-Nagykun-Szolnok megyei szülők véleményét a bölcsikről, ovikról, általános iskolákról keresd a szolnok.imami.hu oldalon!

Tatabányai és Komárom-Esztergom megyei szülői vélemények

A tatabányai és Komárom-Esztergom megyei szülők véleményét a bölcsikről, ovikról, általános iskolákról keresd a tatabanya.imami.hu oldalon!

Veszprémi és Veszprém megyei szülői vélemények

A veszprémi és Veszprém megyei szülők véleményét a bölcsikről, ovikról, általános iskolákról keresd a veszprem.imami.hu oldalon!

Zalaegerszegi és Zala megyei szülői vélemények

A zalaegerszegi és Zala megyei szülők véleményét a bölcsikről, ovikról, általános iskolákról keresd a zala.imami.hu oldalon!

Neked ajánljuk!

Napló egy három gyermekes család életéről a koronavírus idején

Napló egy három gyermekes család életéről a koronavírus idején 8.

Ma, mikor feltettem a kérdést, hogy ki hogyan is tervezi a hétvégét, úgy nézett rám a családom, mintha bolondgombát ettem volna. Pedig totál komolyan gondoltam, hogy ezt a mostani hétvégét is tervezzük meg. Kijárás nélkül.
"A nagylegény majd megoldja!" -  Önállóságra nevelés VS helikopterezés

"A nagylegény majd megoldja!" - Önállóságra nevelés VS helikopterezés

Nemrég a 10 éves fiammal sportorvosnál jártunk.
Napló egy három gyermekes család életéről a koronavírus idején

Napló egy három gyermekes család életéről a koronavírus idején 7.

Szeretnék, óh, de szeretnék újra kisgyermek lenni. A világ felől nem aggódni. Csak a családommal együtt lenni. A sok aggódást elengedni.
Toyota Álomautó Rajzverseny

Pályázat típusa: rajzpályázatKorosztály: 0-15 éves korigBeküldési határidő: 2020. június 15.
Ugrás az oldal tetejére