Turisztikai film forgatáshoz keresnek statiszta családokat szép honoráriumért Nyíregyházáról!

Apa, anya és két (6 - 14 év közötti) gyerkőc... ilyen családokat keres a Steinhauser Casting Ügynökség  október 12-13, illetve október 14-15. napjára Nyíregyházáról, vagy Nyíregyháza környékéről.

Autóval rendelkező statiszta családokat keresnek turisztikai film forgatásához

A részvételért honorárium jár!

A két -két napos családi kaland igazán izgalmasnak ígérkezik, honoráriumot pedig minden családtag (igen, a gyerekek is!) kapnak.

Hogy mennyit? 20 000 Ft / fő / nap, tehát két nap alatt 160 000 forint kerülhet a családi kasszába!

A nagyvonalú honoráriumot a forgatás végén ki is fizetik, sőt: a benzin költséghez is hozzájárulnak.

Fontos, hogy a család rendelkezzen saját autóval, amivel a különböző forgatási helyszínekre el tudnak látogatni.

Miről szól a kisfilm? És hol fogják vetíteni?

A kisfilmet helyi szállodaláncokban fogják levetíteni, kedvcsináló videó gyanánt.

Célja, hogy megmutassa milyen programokat lehet csinálni Nyíregyházán és környékén az ide látogatóknak.

A kisfilm más platformon (pl. TV, internet) nem jelenik meg.

Mit kell csinálni?

A család tagjainak beszélni nem kell, de jó, ha természetesen tudnak viselkedni a kamera előtt.

Igazából csak jól "kell" érezniük magukat, kedvet csinálva másoknak egy Nyíregyháza környéki utazáshoz.

Mikor?

A forgatások október 12 - 13., illetve október 14 - 15. napján  lesznek, ami mindkét kiválasztott családnak 2-2 napos elfoglaltságot jelent majd.

Mivel a gyerekek egy nap 8 órás forgatáson vehetnek részt, ezért ezek a napok is ilyen intervallumban telnek majd.

A pontos időpontról és a találkozási helyszínről pár nappal a forgatás előtt tájékoztatják a kiválasztott családokat.

Ezek munkanapok... igazolást kapnak a gyerekek!

Mivel a forgatások hétköznap (hétfő - keddi, illetve szerda-csütörtöki napokon)  lesznek, a dolgozó szülők szabadságuk terhére, a gyerekek pedig szülői igazolással tudnak részt venni a programon.

Az ügynökség igazolást állít ki a gyermekeknek, melyből kiderül, hogy nem betegség miatt hiányoznak az óvodából, iskolából.

Hogyan lehet jelentkezni?

Jelentkezni az alábbi űrlap kitöltésével lehet, legkésőbb 2020. október 10-én (szombaton) 20.00 óráig.

A jelentkezéshez csak

• egy (vagy több) közös családi fotó feltöltésére,
  • néhány adat (nevek, életkor) és
  • egy elérhetőség  megadására van szükség.

Összesen 2 családot fog kiválasztani a rendező: mindkét család két napot fog szerepelni.

A  kiválasztott családokat az ügynökség a megadott elérhetőségen értesíti.

Jól hangzik? KATT IDE, ÉS JELENTKEZZ!

A STEINHAUSER CASTING AGENCY Magyarország vezető gyermekszínész-ügynöksége.

Játékfilmek, reklámfilmek, színház, szinkron stb.

Az ügynökség magyar és nemzetközi forgatásokhoz keres 0-16 év közötti, szerepelni vágyó fiatalokat.

Várnak mindenkit, aki szeretne szerepelni és a kamera elé állni. Keresnek újszülötteket anyukával, bölcsődéseket, ovisokat, általános iskolásokat és középiskolásokat, várandós kismamákat, nagycsaládokat...

Lelkes amatőröket és tapasztalattal rendelkező rutinosabb jelentkezőket egyaránt.

A  89. Oscar-díjátadón Deák Kristóf alkotása, a Mindenki nyerte el a legjobb rövidfilm díját.

A Mindenki szereplőválogatásáért, azért, hogy a rendező megtalálja a megfelelő gyerekszínészeket, Steinhauser Andrea, az ügynökség vezetője felelt.

A vele készült interjút ITT olvashatod.

Az ügynökség Facebook oldalát pedig ITT találod.

Forrás: a szervezők